DIGITAL SILVER PULSER to:

zestaw digital silver pulser


Digital Silver Pulser - to jest to !!!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową rewolucyjną i przełomową metodą leczenia wszelkich schorzeń ( nawet tych, które współczesna medycyna uznała za nieuleczalne). Uratowała ona życie i zdrowie tysięcy pacjentów, dla których medycyna akademicka nie miała żadnych propozycji. Lata badań i testów w szpitalach i laboratoriach na świecie dowiodły ponad wszelką wątpliwość niewiarygodną wręcz skuteczność tej metody (97-99,8%) w leczeniu nawet najcięższych i beznadziejnych przypadków chorobowych. Ta metoda może pomóc i Tobie. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych, żebyś już nigdy nie musiał martwić się o zdrowie swoje i swojej rodziny.2 urządzenia w jednym

Silver Pulser
Digital Silver Pulser to super nowoczesne i zaawansowane urządzenie składające się z dwóch modułów połączonych w jednej obudowie. Są to "Silver Maker" (Urządzenie do produkcji srebra koloidalnego) i " Blood Purifier" (Urządzenie do oczyszczania krwi) wynalezione prze dr.Boba Becka (wiecej w dziale Piszą o nas w artykułach). Przez lata badań odkryto, że najlepsze efekty daje używanie srebra koloidalnego połączone z zabiegami elektryfikacji krwi (patrz Protokół Becka ).Moduł - Blood Purifier

Silver Pulser Moduł ten służy do oczyszczania krwi i narządów wewnętrznych ( z wyjątkiem treści jelit) z wirusów, bakterii, mikroorganizmów i pasożytów. Zastosowano tu rewolucyjną metodę zwaną "elektryfikacją krwi". Stanowi ona alternatywę dla urządzeń medycznych (stacjonarnych i laboratoryjnych) wykorzystywanych w najnowocześniejszych szpitalach i jest oparta na tej samej zasadzie. Różnica między Digital Silver Pulserem a urządzeniami wykorzystywanymi w służbie zdrowia polega na tym, że krew poddawana obróbce elektrycznej przez Digital Silver Pulsera nie musi być wcześniej pobierana i następnie wstrzykiwana do organizmu pacjenta (zabieg ten jest bolesny, kosztowny i zabiera dużo czasu istnieje również ryzyko zakażenia ). Przy wykorzystaniu urządzenia Digital Silver Pulser ten sam proces odbywa się zupełnie bezinwazyjnie i bezboleśnie, poprzez zastosowanie dwóch specjalnych elektrod umieszczonych na nadgarstku. Metoda ta była wielokrotnie badana i jest wykorzystywana w nowoczesnych szpitalach i klinikach na świecie. Wyniki badań są jednoznaczne, a niezależni naukowcy udowadniają, że metoda wykorzystywana w Digital Silver Pulser jest niesamowicie skuteczna całkowicie usuwając szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty. W ostatnich latach zostało poddane tej metodzie ponad 20 000 tys. pacjentów z beznadziejnymi rokowaniami na wyleczenie. Okazało się, że chorzy, którzy poddali się zabiegom "elektryfikacji krwi" w 99,8% zostali całkowicie wyleczeni.


Skuteczność

Digital Silver Pulser jest skuteczny przy wszelkich schorzeniach takich jak : nowotwór w tym nowotwory w ostatnim stadium rozwoju (z przerzutami), stwardnienie rozsiane, AIDS, żółtaczka, wirusowe zapalenie wątroby, wirus ebola, chroniczne zmęczenie, candidoza i wiele wiele innych. We wszystkich przypadkach bez względu na stan zaawansowania choroby był uzyskiwany równie wysoki procent 97-99,8% całkowitej wyleczalności (dane opublikowane przez :Albert Einstein College of Medicine (Kolegium Medyczne imienia Alberta Einsteina) w Nowym Jorku.)Funkcjonalność

Funkcje modułu BLOOD PURIFIER w Digital Silver Pulser

zapper generator   - Cyfrowy moduł BLOOD PURIFIER sterowany procesorem i stabilizowany kwarcem.
- Funkcja TIMER -możliwość ustawienia czasu pracy od 1min do 180 min.
- Funkcja TEST - urządzenie po włączeniu samoczynnie testuje wszystkie funkcje i układy
- Funkcja ONE TOUCH SYSTEM - dzięki niemu ustawisz czas pracy szybko i prosto, przyciski
  przyspieszają zmianę wartości po przytrzymaniu.
- Graficzny wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów
- Procesorowy system ładowania akumulatorów
- Wszystkie funkcje wyświetlane są na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym
- Możliwość regulacji napięcia wyjściowego nawet podczas zabiegu
- Wyświetlanie i odliczanie pozostałego czasu do końca zabiegu
- Funkcja oszczędzania akumulatorów - moduł BLOOD PUIFIER wyłącza się samoczynnie po 2
  min. bezczynności
- Funkcja TEST MODE - służy do wykonania testu po pierwszych 3 tygodniach terapii (dokładny
  opis w instrukcji urządzenia )
- Sygnalizacja dźwiękowa oraz informacja na wyświetlaczu o zakończeniu zabiegu
- Elektroniczna stabilizacja i regulacja napięcia wyjściowego
- Funkcja pamięci ostatnich ustawień czasu zabiegu (działa również po całkowitym wyłączeniu
  urządzenia)
- Dioda LED sygnalizująca faktyczny przepływ prądu przez ciało pacjenta w czasie zabiegu (jest
  to bardzo przydatna funkcja informująca o ewentualnym braku przepływu prądu np. przy
  niestykających elektrodach lub przerwie powstałej na kablu )
- Kształt i częstotliwość sygnału wyjściowego jest zawsze identyczna z zaprogramowaną
  wartością bez względu na obciążenie urządzenia ( w innych urządzeniach zmienia się ona
  w zależności od oporu właściwego pacjenta )
- Niekorzystny dryf częstotliwości w module BLOOD PURIFIER nie występuje nawet 7 zer po
  przecinku co daje mu jakość urządzeń laboratoryjnych

 
Moduł - Silver Maker

Digital ZapperWytwarzanie srebra koloidalnego nie było nigdy tak proste jak teraz. Nowy Digital Silver Pulser przy pomocy modułu Silve Maker może w kilkanaście minut wytworzyć najwyższej jakości srebro koloidalne w strzężeniu od 5 do 20 ppm. Wystarczy umieścić srebrne elektrody w gniazdach na tylnej ściance Digital Silver Pulsera (zjęcie obok) i postawić urządzenie na szklance z wodą destylowaną (zdjęcie "kolidacja srebra"). Elektrody srebne dołączane do Digital Silver Pulsera wystarczają na wyprodukowanie około 250 litrów srebra koloidalnego o stęrzeniu 10 ppm.


Silver Pulser


Digital Silver Pulser posiada moduł Silver Maker służący do produkcji najwyższej jakości srebra koloidalnego, spełniającego normy optymalnej wielkości cząstek srebra ( 1,5 - 5 nm. przy stężeniu od 5 do 20ppm ) oraz gwarantującego najwyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu. Wyprodukowanie srebra koloidalnego dzięki Silver Maker jest bardzo proste i opłacalne.


Srebro koloidalne produkowane przy pomocy urządzenia Digital Silver Maker ma działanie takie jak antybiotyk (zabija ponad 650 szczepów bakterii ) jednak nie ma żadnych skutków ubocznych.

Funkcjonalność

Funkcje modułu SILVER MAKER w Digital Silver Pulser

zapper generator   - Cyfrowy moduł SILVER MAKER sterowany procesorem i stabilizowany kwarcem
- Funkcja TIMER - pokazuje czas trwania koloidacji i odlicza pozostały czas do zakończenia
- Funkcja TEST - urządzenie po włączeniu samoczynnie testuje wszystkie funkcje i układy
- Funkcja ONE TOUCH SYSTEM - dzięki niemu ustawisz dowolne stężenie koloidu od 5 do 20 ppm
  szybko i prosto
- Procesorowy system ładowania akumulatorów
- Graficzny wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów
- Wszystkie funkcje wyświetlane są na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym
- Wyświetlanie i odliczanie pozostałego czasu do końca koloidacji
- Funkcje oszczędzania akumulatorów - moduł SILVER MAKER wyłącza się samoczynnie po 2
  min. bezczynności
- Sygnalizacja dźwiękowa oraz informacja na wyświetlaczu o zakończeniu koloidacji
- Funkcja pamięci ostatnio ustawianego stężenia koloidu ( działa również po całkowitym
  wyłączeniu urządzenia)
- Dioda LED sygnalizująca prawidłowy przebieg procesu koloidacji - kolor zielony
- Dioda LED sygnalizująca brak przepływu prądu przez koloid (np. przy zbyt zaśniedziałych
  elektrodach) - kolor pomarańczowy
- Elektroniczny system przeciwzwarciowy
- System automatycznie wykrywa zwarcie elektrod (np. w skutek gromadzenia się osadu
  w czasie koloidacji lub przy przypadkowym zwarciu ) automatycznie zatrzymuje odliczanie
  czasu i odcina napięcie od elektrod , uruchamia alarm dźwiękowy oraz zapala diodę LED - kolor
  czerwony
- Niekorzystny dryf częstotliwości w module SILVER MAKER nie występuje nawet 7 zer po
  przecinku co daje mu jakość urządzeń laboratoryjnych

Bezpieczeństwo

Jedynymi przeciwwskazaniami do stosowania urządzenia jest ciąża (tylko dla tego, że urządzenie nie było testowane przez kobiety w ciąży).Osoby z elektronicznymi implantami wszepionymi powyżej pasa mogą stosować urzadzenie podłączając elektrody na kostach stóp.Modułu Blood Purifier nie wolno stosować w czasie chemioterapii.Urzadzenie posiada certyfikat CE, certyfikat weryfikacji zgodnosci z dyrektywami Uni Europejskiej oraz zostal przebadany przez Instytut Techniki i Aparatury Medycznej "ITAM" i Laboratorium Badawczo Wzorcujace "EMAG" (szczególy w zakladce CERTYFIKATY)

Korzyści

Kupując Digital Silver Pulsera otrzymujesz 2 profesjonalne urządzenia w dużo niższej cenie niż gdybyś je kupował z osobna. Na rynku obecnie nie ma tak dokładnych urządzeń sterowanych procesorowo jak Digital Silver Pulser. Stabilizacja i jakość sygnału jest tu bardzo istotna szczególnie w module Silver Maker ponieważ wpływa ono bezpośrednio na jakość koloidu. Przy elektryfikacji krwi zalecana dawka srebra koloidalnego to około 200ml. dziennie, co daje nam 6 litrów na kurację. W aptece za tą ilość podobnej jakości srebra koloidalnego trzeba zapłacić około 800 zł. Dzięki modułowi Silver Maker srebro masz za darmo.Elektrody dołączane do zestawu wystarczają na wyprodukowanie ok 250 litrów srebra koloidalnego, koszt tej ilości srebra koloidalnego w aptece to około 26.000 zł.

Właściwości srebra koloidalnego

Potwierdzono, że srebro koloidalne wspomaga leczenie takich chorób, jak: infekcje wirusowe - przeziębienie, katar, kaszel, grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie gardła, migdałków, opryszczka; zakażenia bakteryjne - angina, biegunka, gruźlica, zapalenie żołądka i jelit, zakażenia gronkowcami i paciorkowcami, świąd odbytu, zakażenia skóry typu liszaje, czyraki; zakażenia grzybicze i infekcje wywołane drożdżami - grzybice skóry, paznokci, stóp, grzybica pochwy, kandydoza jelit, płuc, zakażenia węzłów chłonnych; przewlekłe stany zapalne - zatok, jamy ustnej; łuszczyca i łupież - srebro koloidalne odkaża skórę, łagodzi stany zapalne i swędzenie; trudno gojące się rany, poparzenia (w tym słoneczne) - łagodzi infekcje i wspomaga szybką regeneracje uszkodzonych komórek; trądzik - srebro koloidalne łagodzi zewnętrzne objawy oraz oczyszcza organizm od wewnątrz, wspomagając usuwanie przyczyn tej dolegliwości.

Srebro Koloidalne Srebro koloidalne wspomaga nasz system odpornościowy, dzięki czemu działa profilaktycznie, ochronnie przed różnego rodzaju infekcjami. Co więcej, w wielu przypadkach powoduje nagły przypływ sił witalnych oraz usprawnia pracę mózgu, dlatego mogą stosować je osoby cierpiące na chroniczne zmęczenie. Srebro koloidalne jest znakomitym środkiem, który działa pomocniczo przy odkażaniu i nie powoduje pieczenia. Można nim przemywać skaleczenia, zadrapania, miejsca po ukąszeniach owadów oraz dezynfekować ręce, sprzęty kuchenne i sanitarne. Warto też dodać, że: Rosjanie i Amerykanie na swych promach kosmicznych stosują systemy oczyszczające wodę oparte właśnie na srebrze koloidalnym, niektórzy właściciele basenów oczyszczają wodę srebrem koloidalnym, gdyż w przeciwieństwie do chloru nie podrażnia ono oczu i skóry, japońskie przedsiębiorstwa używają srebra koloidalnego do usuwania szkodliwego tlenku cyjanku i azotu z powietrza, Agencja Ochrony Środowiska oraz rząd Szwajcarii zatwierdziły filtry do wody zawierające srebro koloidalne do użytku w domach i urzędach. [ czytaj więcej ]
Oficjalny protokół Dr Bova Becka

Oficjalny protokół dr. Boba Becka - pytania i odpowiedzi (fragmenty)


Od jak dawna urządzenie Digital Silver Pulser jest dostępne na rynku?

Od 1991r., kiedy zostało wynalezione przez dr Boba Becka, jako alternatywa dla urządzeń medycznych, w których ta sama technologia jest wykorzystywana w taki sposób, że krew jest pobierana od pacjenta, poddawana obróbce elektrycznej i następnie z powrotem wstrzykiwana do organizmu pacjenta (podobnie jak ma to miejsce w maszynach dializujących). Takie działanie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, jest kosztowne i bolesne. Poza tym w ten sposób technologia pozostałaby niedostępna dla zwykłych ludzi i pod całkowitą kontrolą systemu służby zdrowia.Skąd wiadomo, że to działa?

Ponieważ ta biotechnologia oparta jest na powtarzalnych badaniach laboratoryjnych dowodzących stałego, negatywnego wpływu prądu elektrycznego na mikroorganizmy. W wielu szpitalach na świecie prowadzone są regularne badania naukowe, w toku których z powodzeniem udowadnia się, że urządzenia typu Digital Silver Pulser całkowicie usuwają wirusy i inne mikroorganizmy z organizmów pacjentów. Ponadto, wspólnota osób chorych na AIDS w Południowej Kalifornii głośno domaga się tych urządzeń ze względu na ich lecznicze oddziaływanie, po tym, jak pewna (około.15tys.) ilość pacjentów pozbyła się wirusa HIV i przekonała się o skuteczności tego urządzenia. Poza tym, autor, a także setki innych, dzięki temu urządzeniu wyzdrowiało z chorób wywoływanych przez wirusy.

Czy Digital Silver Pulser jest bezpieczny?

Tak, zdecydowanie. Urządzenie to aplikuje prąd mniejszy niż popularne i stosowane na całym świecie jednostki TENS (jednostki do przezskórnej stymulacji nerwów prądem elektrycznym) zatwierdzone miedzy innymi przez AMA (Amerykańskie Towarzystwo Medyczne). Oczywiście, bezpieczeństwo stosowania tego urządzenia zależy od tego, aby pacjent nie używał ich dłużej i częściej niż to wynika z zaleceń. Istotne znaczenie ma także nie zażywanie ziół i leków w okresie innym, niż bezpośrednio po stosowaniu elektryfikacji.

Dlaczego muszę ograniczyć czas zażywania ziół i leków do czasu bezpośrednio po użyciu urządzenia do oczyszczania krwi?

Ponieważ podczas oddziaływania prądu elektrycznego komórki łatwiej wchłaniają związki chemiczne obecne w krwioobiegu (~20 x i więcej). Można tego uniknąć dając organizmowi dużo czasu (22-23 godziny) na usunięcie związków chemicznych z leków biorąc je natychmiast po każdej sesji. Wpływ prądu elektrycznego na komórki krwi jest obecny tylko wtedy kiedy przyłożone jest napięcie. Chodzi o to, że efekt wzmożonej wchłanialności występuje tylko w czasie zabiegu potem znika.

Czy zasada dotycząca zażywania leków jedynie po użyciu urządzenia jest zasadą niezłomną?

Nic nie jest niezłomne poza najwyższą miłością. Jeśli sądzisz, że twoja wątroba i nerki pracują odpowiednio i nie masz nic przeciwko piciu dużych ilości wody, możesz zażywać swoje leki rano i wieczorem i sprawdzić, jak się z tym czujesz. Oczywiście należy zacząć od zmniejszonej dawki, aby w przypadku, gdyby działanie to się nie sprawdziło, nie poczuć się zbyt źle. Należy zapewnić odpowiedni czas stosowania urządzenia do oczyszczania krwi zanim zacznie się zażywać lekarstwa raz lub dwa razy dziennie.

Jakie miałeś własne doświadczenia dotyczące tej zasady?

Zwykle sprawdzałem tą zasadę stosując silną chińską herbatę Yin. Po wypiciu 2 filiżanek herbaty przed zastosowaniem Digital Silver Pulsera następowało złe samopoczucie w ciągu 2 godz. (bóle głowy, uczucie słabości, roztrzęsienie, nudności). Kiedy tę samą herbatę piłem natychmiast po użyciu Silvera moje samopoczucie pozostawało w normie.

Jakie są twoje zalecenia, aby mieć pewność, że organizm wyeliminował wszystkie zioła i leki w okresie 23 godz.?

Należy pić dużą ilość płynów sprzyjających oczyszczeniu, takich jak woda, soki owocowe i warzywne. Jeśli cierpisz na zbyt niską czynność nerek, powinieneś (powinnaś) uwzględnić elementy moczopędne w diecie, takie jak: arbuz, ogórek lub pietruszka. Pocenie się nie jest zalecane ze względu na to, że działa zbyt odwadniająco, choć pozwala na usunięcie toksyn ze skóry. Dobrze jest podskakiwać, ponieważ utrzymuje to w ruchu limfę.

Jaki jest najlepszy czas na stosowanie Digital Silver Pulsera?

Ze względu na wysokie wchłanianie, najlepiej jest korzystać z urządzenia, kiedy we krwi jest najmniejsza ilość potencjalnie toksycznych produktów ubocznych metabolizmu. Dzieje się tak po przebudzeniu ze snu. Drugim najlepszym czasem jest moment tuż przed udaniem się na spoczynek.

Czy bezpośrednio przed użyciem urządzenia do oczyszczenia krwi należy także unikać ziół przyprawowych i napojów alkoholowych?

Tak. Należy także unikać wszelkich leków (włącznie z lekami przeczyszczającymi i środkami na bóle głowy), wysokich dawek witamin, witaminy A, D, beta karotenu, kwasu nikotynowego, czosnku, kofeiny i nikotyny. Jednakże sole i inne minerały są pomocne dla zachowania odpowiedniego przepływu prądu we krwi. Zaleca się stosowanie soli morskiej do każdego posiłku. Sól jest niezbędnym środkiem odżywczym i jest szczególnie potrzebna w gruczołach nadnerczy dla ich odpowiedniego funkcjonowania.

Czy stosowanie Digital Silver Pulsera jest bezpieczne dla osób z elektrycznymi implantami (takimi jak rozrusznik serca)?

Urządzenie oczyszczające krew dostarcza prąd elektryczny do krwioobiegu. Prąd ten, jak każdy inny, wybiera drogę najmniejszego oporu. Kiedy obie elektrody są umieszczone na arteriach jednego nadgarstka, wtedy prąd zatacza pętlę przemieszczając się wzdłuż tętnic dłoni oraz ramienia, do łokcia, i z powrotem do nadgarstka. Tak więc oddziaływanie nie przekracza swoim zakresem łokcia, choć możliwe jest, że słaby prąd przedostanie się głównymi tętnicami w pobliżu kręgosłupa. Ze względu na istnienie tej możliwości, zalecam, aby osoby z implantami elektrycznymi umieszczonymi powyżej pasa stosowały elektrody urządzenia oczyszczającego krew na kostkach. Powodem takiego rozwiązania jest to, że tętnice obecne w kostkach obu nóg łączą się w dolnej części tułowia. Takie połączenie wyklucza możliwość przedostania się prądu ponad takie połączenie.

Czy są tacy ludzie, którym te urządzenie nie może pomóc?

Każdy jest nosicielem wielu bakterii i wirusów, usuwanych przez to urządzenie. Na przykład, w książce na temat zespołu przewlekłego zmęczenia stwierdzono, że 97% dorosłych osób jest nosicielami wirusa Epsteina Barr (EBV). System odpornościowy w stały sposób wydatkuje energię na kontrolowanie liczebności bakterii i wirusów na poziomie nie wywołującym choroby. Gdyby wszystkie te bakterie i wirusy wyeliminowano, tę energię można by skierować na procesy leczenia i budowy, zamiast na ochronę.

Czy mój partner (partnerka) także powinien (powinna) stosować urządzenie do oczyszczania krwi?

Tak. Sądzi się, że działanie takie zapobiega ponownemu zakażeniu wirusami, które mogą przenikać podczas pocałunków i stosunku seksualnego. Ale tylko w przypadku wirusów przenoszonych właśnie tą drogą.

Ile czasu dziennie trzeba poświęcić na korzystanie z urządzenia do oczyszczania krwi?

Digital Silver Pulsera powinno używać się stopniowo zaczynając od 15 min i dochodząc do co najmniej 1 godz. dziennie. W przypadku znacznego osłabienia działalności układu odpornościowego lub słabego krążenia należy ten czas starać się wydłużyć do 2 godz. Tak postępować należy codziennie od 1 miesiąca do 2 miesięcy. Można całkowity czas podzielić na 2 lub 3 sesje dziennie.

Jakie są reakcje na oczyszczanie krwi?

Reakcje są standartowe jak przy wzmożonej pracy układu odpornościowego ; bóle głowy, zmęczenie, osłabienie itp. Średnio u przeciętnie zdrowej osoby mogą występować ok. 3 tyg. ale to wszystko zależy od ogólnego stanu nie tylko krwi a i organizmu. Po miesiącu stosowania urządzenia należy zrobić test stosując Digital Silver Pulsera przez 3 godz. dziennie najlepiej 3 kolejne dni. i sprawdzić czy w wyniku takiego działania poczujemy się gorzej. Jeśli nie kuracja jest zakończona. Ludzie ze słabym układem odpornościowym lub zaburzeniem funkcji nerek lub wątroby zwykle wymagają znacznie dłuższego czasu stosowania urządzenia, niż czas zalecany.

A co z korzystaniem z Digital Silver Pulsera w walce z przeziębieniami i grypą?

Po upływie normalnego okresu leczenia, układ odpornościowy pacjenta będzie silniejszy i będzie lepiej go chronił. W przypadku przeziębienia lub grypy najlepiej zastosować urządzenie przez 2 godz. zmieniając nadgarstek po godzinie. Zastosowanie takiej procedury niezwłocznie po zauważeniu objawów choroby, zapobiega jej pogłębieniu. Takie wirusy mają szybki cykl życiowy i wymagają dłuższego zastosowania Digital Silver Pulsera, aby nie dopuścić do ponownych infekcji komórek przez kolejne ich pokolenia.

Akcesoria Zapasowe

W zestawie z urządzeniem Digital
           Silver Pulser ponadto:


- komplet srebrnych elektrod (99,99)
- kabel do elektryfikacji krwi
- opaska neopronowa nadgarstkowa
- ładowarka
- dokładna instrukcja w języku polskim
Kup teraz - Silver Pulser

Osób on-line: 6

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓